Usługi - Izabela Płóciennik

Przejdź do treści

Menu główne:

Usługi

STYLIZACJA

Aby interesujące i smaczne potrawy wyglądały efektownie na zdjęciach niezbędna jest stylizacja. Oferuję tę usługę w pakiecie z fotografią bądź też osobno we współpracy z innym fotografem. Stylizowanie potraw to nie tylko dekorowanie potraw, dodawanie im świeżości i apetyczności, ale przede wszystkim analiza przepisu i zupełnie inne komponowanie dania pod kątem sesji fotograficznej i konkrernego kadru. W zależności od zaplanowanego efektu końcowego, stylizacja może być bardzo delikatna i subtelna lub też mocno ingerująca w sposób przygotowania i zaprezentowania gotowego dania. 

FOTOGRAFIA

Podobnie jak stylizację, oferuję swoje usługi fotograficzne osobno lub też w pakiecie ze stylizacją (o czym poniżej). Fotografia żywności jest niezwykle trudną dziedziną fotografii, której nie łatwo się nauczyć. Dopiero setki przerobionych godzin w kuchni i na planie zdjęciowym procentują w postaci niepowtarzalnych i apetycznych zdjęć. 
Fotografuję głównie w świetle zastanym-dziennym, gdyż uważam że pięknie i naturalnie oddaje wszystkie kolory. Ponieważ jednak światło dzienne nie jest zawsze dostępne, fotografuję również przy świetle ciągłym imitującym światło słoneczne i gwarantujące powtarzalne efekty za każdym razem. 
PAKIET

Najchętniej oferuję swoje usługi jako kompleksowy pakiet składający się zarówno z fotografii jak i stylizacji, dzięki czemu mam kontrolę nad całym procesem powstawania zdjęcia. Dzięki kompleksowej usłudze jestem w stanie zaoferować lepszy serwis w atrakcyjniejszej cenie. Zapraszam serdecznie do kontaktu. 

Izabela Płóciennik, fotografia żywności, fotografia jedzenia, stylizacja żywności, stylizowanie jedzenia, fotografowanie jedzenia, Stylizacja jedzenia Wrocław, fotografia żywności wrocław, wrocław fotograf, jedzenie wrocław, 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego